Polis kapıya dayanınca paniklediler: Uyuşturucuları ve paraları 6. kattan aşağıya attılar

Menemen İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği takımları, “torbacı” olarak tabir edilen zehir tacirlerine yönelik yapmış oldukları saha ve istihbari çalışmalar sonucunda; Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı’ndan alınan arama kararına istinaden Irmak Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi adresinde bulunan bir konuta operasyon düzenledi.

Ekiplerin kapıya dayandığını fark eden ve içeriye gireceklerini anlayan T.N. (22) ile Y.İ.E. (21), poşet ve torba içerisindeki esrar unsurlarını ve uyuşturucu satışından elde ettikleri bir ölçü parayı bulundukları 6. katın balkonundan ve camından aşağıya attı.

SİTE İÇERİSİNDE VE DAİREDE ARAMALAR YAPILDI

Bunun üzerine takımlar site içerisinde bulunan dış alanda yapılan çalışmalar sonucunda esrar unsurlarını ve paraları toplayarak koruma altına aldı. Ardından daire içerisinde de yapılan çalışmalarda ise farklı poşetler içerisinde 11 kilo 654 gram skunk ve bin 526 adet lyrica isimli sentetik hap ele geçirildi.

Öte yandan, yakalanan 2 kuşkulu polis takımlarınca gözaltına alınarak Emniyet’e götürüldü. Şahısların süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir