Kadınları ofise davet ettiği iddia edildi: “Bana tuzak kurdular”

Ünlü sanatçı Selami Şahin’in Etiler’deki bir alışveriş merkezinin önünde bekleyen yanından geçen bayanları rahatsız ettiği, hatta ellerinden tutarak ofisine davet ettiği ileri sürülmüştü.

Şahin’in yoldan çevirdiği bayanları elinden tutarak ofise davet ettiği sav edilen imajlar, magazin topluluğunun gündemine oturdu.

Haftalar sonra basın mensuplarıyla karşılaşan Selami Şahin, ağır bir tempoda çalıştığını ve yeni müziklerinin yolda olduğunu söyledi.

“TUZAK KURDULAR, DAVALIK OLDUK”

2. Sayfa’nın haberine nazaran; bayanlarla çıkan manzaralarıyla ilgili sessizliğini bozan Selami Şahin, “Bana tuzak kurdular, bu türlü bir şey yok tabi. Allah büyüktür ona havale ediyorum. Kimin yaptığını bilmiyorum, mahkemelik olduk. Beni çekemeyen beşerler olmuştur, onlar yapmıştır. Kamerayı falan her şeyi onlar hazırlamış. Ben sanatçıyım ve halkın sevgisiyle varım. Bana ‘merhaba’ dediklerinde havalara girmem ve konuşurum. Fotoğraf çektirmek istediklerinde de kabul ediyorum. Artık her şeyi iptal ettim.”

“ARTIK HAYRANLARIMI OFİSE DAVET ETMİYORUM”

Hayranlarını ofise davet ettiği argümanını da kesin bir lisanla yalanlayan Şahin “Hayır, o denli bir şey yok. Hayranlarım bana ‘bir kahve içelim’ dediğinde ofise geçiyorum, dilerseniz gelin diyorum. Ofiste çalışan 6-7 kişi var. Kafede olmak istemediğim için kahve teklifi edenlere gelin ben ikram edeyim derdim ancak artık bitti. Şimdilik 3 kişi tespit edildi, onlarla davalığız” halinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir